MENU

Na dwie lub cztery ręce czyli czy zatrudnić duet fotografów na swój ślub

Czy warto? To zależy 🙂 Przeczytajcie i zdecydujcie sami.

Zwykle pracujemy sami, indywidualnie, mając dzień ślubu rozplanowany co do minuty. Wszystko ustalone z Państwem Młodym. Działamy w ciszy, wyłapując emocje, czasami podsuwając sugestie dla lepszych kadrów, niekiedy żartując dla rozładowania napięcia i pozytywnego stresu. Ale zawsze w skupieniu, wykonujemy swoją pracę na 110%, bo to dzień niepowtarzalny, jedyny, wyczekany…

Skoro jeden fotograf to ogarnia, to po co nam dwóch?

No właśnie – po co? Pracujemy w duecie damsko męskim. Zetknięcie kobiecego oka z męskim spojrzeniem na świat widać również na zdjęciach. Jest nas dwóch więc mamy możliwość w danym momencie uchwycić różne sceny, jak np łzę w oku matki podczas ślubnej przysięgi, zabawę dzieci gdy dorośli goście składają Wam Młodym życzenia. Czy sobie w pracy nie przeszkadzamy? Nie! Nasza współpraca oparta jest na dobrze omówionym planie działania, wiemy kto, gdzie i kiedy ma się znaleźć, rozumiemy się prawie bez słów. I mimo, że większość dnia jest zaplanowana, to wciąż rozglądamy się wokół, by wyłapać to, czego Wy w danym dniu nie widzicie, a chcielibyście o tym wiedzieć.

Jeśli więc zależy Wam na niebanalnych zdjęciach widzianych damsko – męskim okiem, organizujecie duże przyjęcie dla wielu gości, lub po prostu chcecie nas poznać – zapraszamy 🙂

 

poznajmy się!

Cześć.

Jestem Dominika.

Jestem fotografem.

Pewnego dnia swoją pasję zamieniłam na swój zawód i dziś robię to co kocham. Pracując - patrzę sercem - bo przecież tylko serce zrozumie ogrom uczuć jakimi dzielicie się podczas zaręczyn i w dniu ślubu.

Zapraszam na mojego bloga, gdzie znajdziecie zarówno wspomnienia ze wspólnych uroczystości jak i, wydaje mi się, ciekawe dla Was informacje.

Featured

znajdź mnie

współpraca

dominika.siwek@onet.eu

[0048-510-198-609]